ПРО ПЕЕП

Все про електрообігрівачі ПЕЕП

ПЕЕП (прилад електроопалювальний енергозберігаючий побутовий) призначений для обігріву житлових, виробничих і підсобних приміщень та розрахований на тривалу роботу без нагляду. Принцип дії нагрівача полягає в принципі нагріву електричною енергією фарфорово ніхромового теплоносія, вмонтованого в спеціально розроблений та запатентований підприємством алюмінієвий профіль з високим коефіцієнтом теплопровідності та відповідно високим коефіцієнтом корисної дії, що дозволяє при малій площі нагріву передавати тепло з більшої площі.
Завдяки оснащенню програмним забезпеченням, електрообігрівач після повного прогріву до заданого температурного режиму на максимальній потужності починає працювати в режимі «1 секунда — споживає електричну енергію, а від 1 секунди до 3 секунд – не споживає», що дає змогу заощаджувати на кіловат- годинах та працювати від заданих температурних режимів з відхиленням в діапазоні (- 1°С до + 1°С), що не заважає забезпечувати оптимальний комфорт в приміщенні.

Завдяки датчикам регулювання температурного режиму повітря та електрообігрівача, при досягненні заданих температур, відбувається автоматичне відключення електропостачання приладу та відновлення підключення при досягненні допусків режиму обігріву до заданих параметрів, а це дає додаткову змогу економити спожиту електроенергію. Час відключення приладу від електромережі залежить від тепловитрат приміщення. Споживана при цьому електрична потужність нагрівача залежить від температури теплоносія. Регулюючи температуру та потужність радіатора ми, тим самим, регулюємо його споживану електроенергію у включеному стані і регулюємо поточне навантаження на мережу. Також за допомогою програмного забезпечення можна встановлювати різні режими роботи електрообігрівача в кожному приміщенні окремо та управляти електрообігрівачем та всією системою електроопалення дистанційно через Internet-мережу з любого пристрою (телефона, планшета, ноутбука).

ВИТЯГ з ТУ У 27.5-32446703-001:2015 «Ці технічні умови (далі — ТУ) поширюються на прилади електроопалювальні енергозберігаючі побутові настінні (далі по тексту – прилади), що призначені для опалення житлових, складських, службових, офісних приміщень тощо та подачу тепла і розраховані на тривалу роботу без нагляду. Прилади складаються з набірних секцій (теплообмінника), слюдопласто — або керамо-ніхромового нагрівача та оснащені блоком управління і захисту з електронним програмним забезпеченням — програмним терморегулятором теплоносія та повітря, регулятором потужності у відсотковому співвідношенні, а також автоматичним термовимикачем, який вимикає електрорадіатор при перегріванні теплоносія вище 70˚С (з зовнішнім цифровим датчиком температури повітря, температури приладу та ІР адресу). Програмування відбувається при ручному управлінні або віддаленому доступу.
Прилади призначені для експлуатації в діапазоні температур навколишнього середовища від мінус 20°С до плюс 50°С.
Електроживлення приладів здійснюється від побутової мережі однофазного змінного струму частотою 50 Гц з номінальною напругою 220 В.»


Значна економія електроспоживання (30-40% в порівнянні з іншими електрообігрівачами) завдяки оснащенню програмним забезпеченням.

Режим роботи електрообігрівача:

режим роботи електрообігрівачів пееп

На графіку:

Червоним — обігрівач не споживає електроенергію;

Синім — обігрівач увімкнений при заданій потужності (при вході в режим обігріву заданої температури приміщення вмикається програма електрообігрівача, при якій електрообігрівач 1сек. споживає електроенергію і не споживає від 1 до 3 сек.)